Det är vi som driver din försäljning

För oss handlar försäljning om bra relationer och förmågan att skapa ett större värde. Vårt team består av människor med stor förståelse för hur man optimerar er affär och ökar era annonsintäkter.

Josefine Blomquist

Head of Sales

josefine@adviser.se

+46 70-164 67 59

Richard Ahlman

Head of Digital

richard@adviser.se

+46 70-855 28 21

Vejde Ericson

Head of Out of Home

vejde@adviser.se

+46 70-777 43 31

Anna-Mari Klaavuniemi

KAM

anna-mari@adviser.se

+46 70-169 30 79

Camilla Siljeholm Sundbaum

KAM

camilla@adviser.se

+46 72-289 89 12

Lena Jacobs

Account Manager

lena@adviser.se

+46 73-980 72 29

Kerstin Licke Larsson

Account Manager

kerstin@adviser.se

+46 40 643 04 12

Åsa Sommar

Account Manager

asa@adviser.se

+46 70-508 77 73

Sandra Gertsson

Account Manager

sandra@adviser.se

+46 72-600 67 37

Emelie Blomquist

Account Manager

emelie@adviser.se

+46 72-600 67 38

Lena Johansson

Account Manager

lena.johansson@adviser.se

+46 72-401 00 89

Eva Linder

Account Manager

eva@adviser.se

+46 76-677 05 38

Mikael Orsmark

Account Manager

mikael@adviser.se

+46 72-080 80 17

Myrte Karlberg

Media Sales

myrte@adviser.se

+46 8-408 055 21

Gustav Svensson

Media Sales

gustav@adviser.se

+46 72-092 56 46

Mona Gustavsson

Business Administration

mona@adviser.se

+46 8-408 055 01

Våra kontor

Stockholm

Bellmansgatan 8

118 25 Stockholm

Malmö

Grimsbygatan 24

211 20 Malmö

Halmstad

Köpmansgatan 41

302 32 Halmstad

Järna

Åsgatan 2

153 30 Järna

Genom att använda vår hemsida godkänner du vår cookie policy